Розпорядження міського голови  "Про відзначення Новорічних та Різдвяних свят в місті Сл..."  № 317-р від 16.12.2020р. 
Документ №317-р від 16.12.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 21.12.2020УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 16.12.2020  № 317-р
м. Слов'янськ
 

Про відзначення Новорічних 

та Різдвяних свят в місті Слов'янськуЗ метою активного та змістовного проведення дозвілля громади міста  Слов’янська під час Новорічних та Різдвяних свят,  поширення  та популяризації національних традицій, підтримки місцевих товаровиробників, створення святкової атмосфери відпочинку, відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2020 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 04.03.2020 №21–LXХХ-7, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

  

1. Затвердити план заходів щодо відзначення Новорічних та Різдвяних  свят у місті Слов’янську в 2020 році  (далі - План), (додається).

  

2. Відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник), відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський), забезпечити якісне проведення заходів згідно плану.

  

3. Фінансовому  управлінню Слов’янської міської ради (Ковальов) профінансувати вищезазначені заходи в межах коштів, передбачених в бюджеті  на 2020 рік та Програмою розвитку культури міста Слов’янська на 2020 рік, згідно кошторису витрат на проведення заходів щодо відзначення Новорічних свят у місті Слов’янську.

  

4. Рекомендувати Слов’янському ВП ГУНП  України  в Донецькій області (Загурський), Управлінню патрульної поліції з обслуговування м. Слов’янська та м. Краматорська (Малиш) організувати чергування та  забезпечити  охорону публічної  безпеки і порядку  під час проведення масових  заходів.

   

5. Рекомендувати 6-му Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Донецькій області (Москалець) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення заходів.    


6. Управлінню житлово – комунального господарства Слов’янської міської ради (Башкаєв ):


- взяти участь в проведенні робіт щодо монтажу та демонтажу новорічної ялинки, освітленню Соборної  площі під час проведення заходів;


- організувати чергування комунальних підприємств та забезпечити благоустрій  в місцях проведення заходів.

    

7. КП «Наружное освещение» (Діденко) забезпечити підключення електричної енергії до об'єктів торгівлі.    

    

8. Відділу торгівлі і захисту прав споживачів  Слов’янської міської  ради  (Яковенко):

  

- організувати виїзну торгівлю з 19.12.2020 до 07.01.2021 під час проведення на Соборній площі святкових заходів із залученням підприємств торгівлі і закладів ресторанного господарства;

    

- встановити  на  час  проведення  святкових  заходів  на  Соборній  площі  режим роботи об'єктів виїзної торгівлі з 16.00 до 22.00 години щодня.

   

9. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування під час проведення заходів.

   

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови

Підлісного  Ю.І.
Міський голова                                                                                                                      В.М.ЛяхДодатки:Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.