Розпорядження міського голови  "Про створення робочої групи..."  № 275-р від 13.11.2020р. 
Документ №275-р від 13.11.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 13.11.2020УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 13.11.2020  № 275-р
м. Слов'янськ
 

Про створення робочої групиЗ метою моніторингу та аналізу кількості одночасного відвідування мешканцями міста у вихідні дні закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (далі – моніторинг), керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2»:


1. Створити робочу групу з питання моніторингу та аналізу кількості одночасного відвідування мешканцями міста у вихідні дні закладів громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, закладів у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.


2. Затвердити склад робочої групи:


№ з/п

Посада

Прізвище,

ім’я та по батькові

                   Голова комісії:


1.

Начальник інспекції міської ради з благоустрою м.Слов’янська

Скрипниченко Сергій Петрович

               Члени робочої групи:

2.

Головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради

Березка Володимир Вікторович

3.

Начальник торгівлі та захисту прав споживачів міської ради

Яковенко Олег Георгійович

       

3. Робочій групі здійснити заходи з моніторингу 14 листопада 2020 року. При проведенні моніторингу забезпечити роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання та відвідувачами закладів щодо виконання протиепідемічних заходів під час карантину на території міста. Про результати моніторингу доповісти 17 листопада 2020 року на засіданні міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

       

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.Міський голова                                                                                                        В.М.ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.