Рішення виконавчого комітету  "Про розгляд звернення гр. Аракелян І.М. ..."  № 848 від 17.06.2020р. 
Документ №848 від 17.06.2020р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 23.06.2020УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 17.06.2020  № 848
м. Слов'янськ
 

Про розгляд звернення

гр. Аракелян І.М.


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Аракелян Інесса Миколаївна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про переведення квартири №21 у житловому будинку №10 по вул. Лозановича у м.Слов’янську, Донецької області із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції під офіс.

Зазначена квартира належить заявниці на підставі (конфіденційна інформація).

Надано технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій про можливість реконструкції квартири №21 у житловому будинку №10 по вул.Лозановича в м.Слов’янську Донецької області, виконаний ПП «БПЕК» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд класу наслідків (відповідальності) СС1 (незначні наслідки) Борового В.О. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №004696, виданий Атестаційною архітектурно-будівельною комісією ВГО “Асоціація експертів будівельної галузі” 05.07.2017), погоджений балансоутримувачем житлового будинку ТОВ “СИНЕРГІЯ-БТ”.

Керуючись Порядком переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на території Слов’янської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 10.07.2012 № 12-XXVIII-6, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради


ВИРІШУЄ:


1. Перевести квартиру №21 у житловому будинку №10 по вул. Лозановича у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції під офіс.


2. Зобов’язати гр. Аракелян Інессу Миколаївну реконструкцію квартири здійснювати в установленому законодавством порядку.
Міський голова                                                                                                                        В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.