Рішення міської ради  "Про затвердження Програми безоплатного та пільгового ..."  № 12-LXXVI-7-76 від 20.12.2019р. 


УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 20.12.2019  № 12-LXXVI-7
м. Слов'янськ
 

Про затвердження Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами та засобами медичного призначення у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, категорії осіб похилого віку та ветеранів праці, здійснення слухового, голосового, очного та зубопротезування на 2020-2021 роки       З метою забезпечення населення лікарськими засобами та засобами медичного призначення у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями  захворювань, категорії осіб похилого віку та ветеранів праці, здійснення слухового, голосового, очного та зубопротезування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними  категоріями захворювань» (із змінами), враховуючи рішення виконавчого комітету від 06.11.2019 № 2150 «Про клопотання перед Слов’янською міською радою про затвердження Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами та засобами медичного призначення у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, категорії осіб похилого віку та ветеранів праці, здійснення слухового, голосового, очного та зубопротезування на 2020-2021 роки, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1.        Затвердити Програму безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами та засобами медичного призначення у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, категорії осіб похилого віку та ветеранів праці, здійснення слухового, голосового, очного та зубопротезування на 2020-2021 роки (додається).


2.        Фінансовому управлінню (Ковальов) передбачити фінансування на реалізацію Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами та засобами медичного призначення у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, категорії  осіб похилого віку та ветеранів  праці,  здійснення слухового, голосового, очного та зубопротезування на 2020-2021 роки в межах асигнувань, передбачених в міському бюджеті.


3.        Рішення Слов’янської міської ради від 25.01.2019 № 2-LIX-7 «Про Програму безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами та засобами медичного призначення у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, категорії осіб похилого віку та ветеранів  праці,  здійснення слухового, голосового та зубопротезування на 2019 рік» зняти з контролю.


4.        Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. та постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної та молодіжної політики (Смирнов), з питань економічної політики, бізнесу, бюджету та фінансів (Адейкін).
Міський  голова                                                                                                                     В.М. Лях
Додатки:Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.