НОРМАТИВНІ АКТИ
СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 22 вересня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення технічної документац..."  № 59-LXIX-7-69 від 18.09.2019р. 
Документ №59-LXIX-7 від 18.09.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проект рішення міської ради  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Регіональному ландшафтному парку "Слов'янський курорт"
Проект рішення міської ради  №04.02-14/419 від 12.08.2019р. Прийнятий

 
Пов'язані документи

Протокол засідань  Протокол I пленарного засідання LХІХ сесії Слов'янської міської ради 7 скликання від 18.09.2019
Протокол засідань  №69 від 18.09.2019р.

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 23.09.2019УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 18.09.2019  № 59-LXIX-7
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Регіональному ландшафтному парку «Слов’янський курорт»


Розглянувши заяву Регіонального ландшафтного парка «Слов’янський курорт», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Героїв Праці, 41 (код ЄДРПОУ 34722449) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою: м. Слов’янськ, в заплаві р. Колонтаївка та м. Слов’янськ, в заплаві озера Левадне II під сезонний орнітологічний заказник місцевого значення «Приозерний» розташований у другій санітарній зоні Слов’янського курорту, враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про курорти», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл Регіональному ландшафтному парку «Слов’янський курорт» на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 79,5338 на, в тому числі: земельна ділянка № 1 - площею 57,7487 га за адресою: м. Слов’янськ, в заплаві р. Колонтаївка та земельна ділянка № 2 – 21,7851 га за адресою: м. Слов’янськ, в заплаві озера Левадне II під сезонний орнітологічний заказник місцевого значення «Приозерний», розташований у другій санітарній зоні Слов’янського курорту із земель природно-заповідного фонду (04.08 для збереження та використання природних заказників) комунальної власності Слов’янської міської ради.

2. Рекомендувати Регіональному ландшафтному парку «Слов’янський курорт»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з суб'єктами господарювання, що є виконавцям робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) розробити у відповідності до вимог діючого законодавства України.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).
Міський голова                                                                                                                       В.М. ЛяхДодатки:Слов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.