НОРМАТИВНІ АКТИ
СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вівторок, 22 вересня 2020 року
 Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ..."  № 54-LXIX-7-69 від 18.09.2019р. 
Документ №54-LXIX-7 від 18.09.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проект рішення міської ради  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ В М. СЛОВ'ЯНСЬКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Проект рішення міської ради  №04.02-14/421 від 12.08.2019р. Прийнятий

 
Пов'язані документи

Протокол засідань  Протокол I пленарного засідання LХІХ сесії Слов'янської міської ради 7 скликання від 18.09.2019
Протокол засідань  №69 від 18.09.2019р.

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 23.09.2019УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 18.09.2019  № 54-LXIX-7
м. Слов'янськ
 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ В М. СЛОВ’ЯНСЬКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»


Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ В М. СЛОВ’ЯНСЬКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ», юридична адреса: м. Слов’янськ, вул. Короленка, 3 (код ЄДРПОУ 26480635) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за адресою: м. Слов’янськ, вул. Короленка, 3 для обслуговування Нежитлової будівлі, Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Слов’янську Донецької області», враховуючи рішення постійної комісії з питань землекористування, містобудування та екології, керуючись ст.ст. 12,92,123 Земельного кодексу України, ст.ст. 25,28,50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШУЄ:


1. Надати дозвіл КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ В М. СЛОВ’ЯНСЬКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,3744 га за адресою: м. Слов’янськ, вул. Короленка, 3 для обслуговування Нежитлової будівлі, Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Слов’янську Донецької області» із земель житлової та громадської забудови (03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги) комунальної власності Слов’янської міської ради.

2. Рекомендувати КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ В М. СЛОВ’ЯНСЬКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»:

2.1. У місячний термін укласти договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом.

2.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробити у відповідності до чинного законодавства України.

2.3. До використання земельної ділянки приступити після отримання правовстановлюючих документів на землю.

3. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та постійну комісію з питань землекористування, містобудування та екології (Придворов).
Міський голова                                                                                                                       В.М. ЛяхДодатки:Слов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.