Розпорядження міського голови  "Про відзначення 76-річниці визволення Слов’янська від ..."  № 276-р від 27.08.2019р. 
Документ №276-р від 27.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 03.09.2019УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 27.08.2019  № 276-р
м. Слов'янськ
 

Про відзначення 76-річниці  визволення Слов’янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 374-річниці заснування міста Слов`янськаЗ метою патріотичного виховання, естетичного та духовного розвитку дітей і молоді міста Слов’янська, збереження культурних традицій, ушанування ветеранів Другої світової війни, відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2019 рік, затвердженої  рішенням Слов’янської міської ради від 20.02.2019 №17-LХ-7, керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"


  1. Затвердити склад робочої групи з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 76-річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні та святкування 374-річниці  заснування міста Слов’янська  (додаток 1).


  1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 76-річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні та святкування 374-річниці заснування міста Слов’янська   (далі – План) (додаток 2).


  1. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати вищезазначені заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2019 рік та Програмою розвитку культури міста Слов’янська на 2019 рік, згідно Кошторису витрат на реалізацію плану заходів з підготовки та  проведення заходів щодо відзначення 76-річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні та святкування 374-річниці  заснування міста Слов’янська.


  1. Управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) організувати чергування  комунальних підприємств та забезпечити  благоустрій територій  в місцях проведення масових заходів.


  1. Директору КП «Наружное освещение» Діденко Д.І. забезпечити енергопостачання до міської сцени та підключення торгівельних точок на площі Соборній  та вул. Університетській під час проведення заходів. 


  1. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування карети швидкої  допомоги та забезпечити  медичний супровід під час проведення масових заходів.


  1. Відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (Макієнко) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування.


  1. Відділу торгівлі і захисту прав споживачів Слов’янської міської ради (Яковенко) організувати виїзну торгівлю  з залученням підприємств торгівлі та ресторанного господарства під час проведення святкових заходів.


  1. Рекомендувати Слов’янському  відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Донецькі області (Загурський), Управлінню патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську (Малиш) організувати чергування та забезпечити охорону публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів. 


         10.Рекомендувати 6 державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення  масових заходів.


          11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  міського голови Підлісного Ю.І.Міський голова                                                                                                                      В.М. ЛяхДодатки:Слов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.