Рішення виконавчого комітету  "Про згоду на зняття з реєстрації місця проживання дитин..."  № 1633 від 07.08.2019р. 
Документ №1633 від 07.08.2019р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 12.08.2019УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 07.08.2019  № 1633
м. Слов'янськ
 

Про згоду на зняття з реєстрації місця

проживання дитини та реєстрацію місця

проживання дитини без згоди батька       Розглянувши заяву та надані документи гр. (інформація конфіденційна), яка зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна) про надання згоди на зняття з реєстрації місця проживання за адресою: (інформація конфіденційна), малолітньої дитини (інформація конфіденційна), без згоди батька, (інформація конфіденційна) та на реєстрацію місця проживання дитини разом з матір’ю – (інформація конфіденційна) за адресою: (інформація конфіденційна), без згоди батька дитини – (інформація конфіденційна). Відповідно до заяви матері, місце перебування батька дитини невідомо, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 12.07.2019, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», ст.ст.6, 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської радиВ И Р І Ш У Є:


  1. Надати згоду гр. (інформація конфіденційна) на зняття з реєстрації місця проживання малолітньої дитини, (інформація конфіденційна), за адресою: (інформація конфіденційна), та на реєстрацію місця проживання дитини разом з матір’ю – (інформація конфіденційна) за адресою: (інформація конфіденційна), без згоди батька дитини – (інформація конфіденційна).


Міський голова                                                                                                               В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.