Рішення виконавчого комітету  "Про проведення на території міської ради операції «Нере..."  № 257 від 06.04.2016р. 
Документ №257 від 06.04.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 14.04.2016УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 06.04.2016  № 257
м. Слов'янськ
 

Про проведення на території міської

ради операції «Нерест-2016»З метою охорони, використання і відтворення водних біоресурсів під час заборони їх вилову у водних об’єктах в весняно-літній нерестовий період 2016 року, беручи до уваги наказ Держекоінспекції України від 16.03.2016 № 29 «Про проведення операції «Нерест-2016», наказ Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Донецькій області від 15.03.2016 № 9 «Про встановлення весняно-літньої заборони водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Донецької області у 2016 році», керуючись Законом України «Про тваринний світ», Законом України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


ВИРІШИВ:


1. Провести на території міської ради протягом квітня – травня 2016 року у період дії заборони на лов (добування) водних біоресурсів під час природного їх відтворення (нересту), операцію «Нерест-2016».


2. Встановити, що у термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на рибогосподарських водоймах забороняється:


2.1 використання плавзасобів, за винятком плавзасобів спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів;


2.2 проведення змагань із спортивного рибальства;


2.3 проводити на водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові роботи, забір води без ефективних рибозахисних пристроїв.


3. Встановити, що в нерестовий заборонений період любительське рибальство в водоймах міста дозволяється однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм і річок.


4. Рекомендувати Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Донецькій області (Богданов), Державній екологічній інспекції в Донецькій області (Вишневський) сумісно з відділом екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (Соловей) організувати проведення оперативних рейдів, спрямованих на виявлення і затримання осіб, які займаються незаконним виловом риби, вилучення у них заборонених знарядь лову, плавзасобів та інше.


5. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області (Альошин), Слов’янському районному управлінню ГУ Держсанепідслужби у Донецькій області (Домбровська), Управлінню державної ветеринарної медицини Слов’янського району (Лепська) сумісно з управлінням економічного і соціального розвитку Слов’янської міської ради (Ковальова), в межах компетенції, організувати рейди з питань дотримання правил торгівлі на ринках міста з метою недопущення випадків продажу , скуповування риби, ікри та продуктів їх переробки без наявності документів, що засвідчують законність їх придбання та сертифікату якості.


6. Відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (Соловей) проінформувати населення міста про проведення операції «Нерест-2016» та необхідність дотримання вимог природоохоронного законодавства при здійсненні промислового, любительського рибальства, законності зайняття рибним промислом.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Сіваша Д. В.Міський голова                                                                                                                   В. М. ЛяхСлов’янська міська рада
2020 © Всі права застережено.