Рішення виконавчого комітету  "Про влаштування на повне державне утримання (інформація..."  № 236/3 від 06.04.2016р. 
Документ №236/3 від 06.04.2016р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 11.04.2016УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 06.04.2016  № 236/3
м. Слов'янськ
 

Про влаштування на повне державне утримання

(інформація конфіденційна)Розглянувши клопотання служби у справах дітей Слов’янської міської ради щодо влаштування на повне державне утримання до державного закладу (інформація конфіденційна), який має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, в зв’язку з тим, що мати, (інформація конфіденційна), позбавлена батьківських прав заочним рішенням Слов’янського міськрайонного суду від 09.03.2016 року (справа №2/243/757/2016, 243/837/16-ц), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна) внесені відповідно до ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від 10.10.2015 №00015887385, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану по м.Слов’янську реєстраційної служби Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області). Малолітній (інформація конфіденційна) перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, підлягає усиновленню, має сестер, (інформація конфіденційна), яка перебуває під опікою (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), яка мешкає за адресою: (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), яка проживає разом з батьком, (інформація конфіденційна) за адресою: (інформація конфіденційна), не володіє на правах власності рухомим та нерухомим майном. Службою у справах дітей Слов’янської міської ради не виявлені особи, які б бажали усиновити, взяти під опіку, у прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу малолітнього (інформація конфіденційна), керуючись ст.ст.245, 248 Сімейного кодексу України, ст.ст.5, 24, 25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради


В И Р І Ш У Є:


1. Влаштувати (інформація конфіденційна), на повне державне утримання до державного закладу.


2. Клопотати перед службою у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації про надання (інформація конфіденційна), путівки до державного закладу.


3. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова) продовжити роботу щодо влаштування (інформація конфіденційна), до сімейних форм виховання.


4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова).


5. Контроль з виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.Міський голова                                                                                                                     В.М. ЛяхСлов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.