Розпорядження міського голови  "Про проведення інвентаризації несанкціонованих звалищ т..."  № 79-p від 11.03.2016р. 
Документ №79-p від 11.03.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 29.09.2016УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 11.03.2016  № 79-p
м. Слов'янськ
 

Про проведення інвентаризації

несанкціонованих звалищ та місць

накопичення відходівЗ метою покращення екологічного та санітарного благополуччя території міста, запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, своєчасне встановлення їх власників та вдосконалення механізму обліку несанкціонованих звалищ та місць накопичення відходів, керуючись Порядком виявлення та обліку безхазяйних відходів, затвердженим Постановою КМУ від 03. 08.1998 № 1217, ст. 12 Закону України "Про відходи", ст. 30, ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»


1. Провести у період з 14 березня по 18 березня поточного року інвентаризацію несанкціонованих звалищ та місць накопичення відходів, які розташовані на території Слов’янської міської ради.


2. Затвердити склад комісії з інвентаризації несанкціонованих звалищ та місць накопичення відходів (додається).


3. КП «АТП 052814» (Водоп’янов) забезпечити комісію з інвентаризації несанкціонованих звалищ та місць накопичення відходів автотранспортом на період її роботи.


4. Комісії з інвентаризації несанкціонованих звалищ та місць накопичення відходів (Діденко):


4.1. при проведені інвентаризації несанкціонованих звалищ та місць накопичення відходів визначати їх кількість, склад, вартість видалення та ступень небезпеки для навколишнього середовища і здоров’я людини, а також при необхідності вживати заходи щодо визначення власника цих відходів.


4.2. за результатами роботи скласти акт та надати його на розгляд виконкому міської ради для вирішення питання про подальше поводження з відходами.


5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Шаповалова І. В.Міський голова                                                                                                                       В. М. ЛяхДодатки:Слов’янська міська рада
2021 © Всі права застережено.