Розпорядження міського голови  "Про приватизацію квартири ..."  № 38-p від 09.02.2016р. 
Документ №38-p від 09.02.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 15.12.2016УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 09.02.2016  № 38-p
м. Слов'янськ
 

Про приватизацію квартириВід Дуравкіної Наталії Михайлівни надійшли заява та матеріали по приватизації квартири конфіденційна інформація в м.Слов’янську, яка використовується нею та членом родини на умовах найму. Згідно Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” та керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”


1.Прохання наймача Дуравкіної Наталії Михайлівни задовольнити і квартиру конфіденційна інформація в м. Слов'янську передати в спільну часткову власність в рівних частках з виплатою компенсації за брак площі кожному члену родини і визначити її уповноваженим власником квартири, за згодою члена родини.


2.Розрахунок площі, яка приватизується безкоштовно, затвердити.


3.Відділу по обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло.


4. КП “ ЖЕК №4” укласти з гр. Дуравкіною Н. М. угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування квартири приватного власника в будинку державного житлового фонду.Міський голова                                                                                                                        В.М. ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.