Розпорядження міського голови  "Про приватизацію житлового приміщення..."  № 11-p від 14.01.2016р. 
Документ №11-p від 14.01.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 07.11.2016УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 14.01.2016  № 11-p
м. Слов'янськ
 

Про приватизацію житлового приміщенняВід наймача Лихошви Леонтія Миколайовича надійшли заява та матеріали по приватизації однієї кімнати в двокімнатній квартирі конфіденційна інформація в м.Слов’янську, яка використовується ним на умовах найму. Згідно Закону України “ Про приватизацію державного житлового фонду ” та керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”


1.Прохання наймача Лихошви Леонтія Миколайовича задовольнити і одну кімнату в двокімнатній квартирі конфіденційна інформація в м.Слов’янську, що складає 21/50 часток квартири, передати в приватну власність і визначити його повноправним власником зазначеної частки квартири.


2.Розрахунок площі, яка приватизується безкоштовно, затвердити.


3.Відділу по обліку та розподілу житлової площі міської ради оформити свідоцтво про право власності на житло.


4. КП «ЖЕК №4» укласти з гр. Лихошвою Л.М. угоду-зобов'язання щодо ремонту та обслуговування квартири приватного власника в будинку державного житлового фонду.Міський голова                                                                                                                        В.М. ЛяхСлов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.