Розпорядження міського голови  "Про створення постійно діючої комісії з питань роботи і..."  № 235-р від 22.07.2019р. 
Документ №235-р від 22.07.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 23.07.2019УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 22.07.2019  № 235-р
м. Слов'янськ
 

Про створення постійно діючої комісії

з питань роботи із службовою інформацією

та перевірки наявності документів з грифом

«ДСК» у Слов’янській міській радіВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня    2016 р. № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок обліку, зберігання, використання  і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», Закону України  «Про доступ до публічної інформації», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Створити постійно діючу комісію з питань роботи із службовою інформацією та перевірки наявності документів з грифом «ДСК» у Слов’янській міській раді у складі згідно з додатком 1.


2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань роботи із службовою інформацією та перевірки наявності документів з грифом «ДСК» у Слов’янській міській раді (додаток 2).


3. У разі персональних змін членів комісії та її секретаря або їх відсутності у зв’язку з хворобою, відпусткою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до її складу за посадами.


       4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.Міський голова                                                                                                               В.М. Лях
Додатки:Слов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.