Розпорядження міського голови  "Про створення комісії з визначення друкованих засобів м..."  № 227-р від 10.07.2019р. 
Документ №227-р від 10.07.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

На сайті 15.07.2019УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 10.07.2019  № 227-р
м. Слов'янськ
 

Про створення комісії з визначення

друкованих засобів масової інформації

для публікації повідомлень про

оприлюднення проектів документів

державного планування та звітів

про стратегічну екологічну оцінку       З метою визначення друкованих засобів масової інформації для публікації повідомлень про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку, керуючись ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Створити комісію з визначення друкованих засобів масової інформації для публікації повідомлень про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку та затвердити її склад (додаток 1).


2. Затвердити Положення про комісію з визначення друкованих засобів масової інформації для публікації повідомлень про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку (додаток 2).


3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови-керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.Міський голова                                                                                                            В.М. ЛяхДодатки:Слов’янська міська рада
2019 © Всі права застережено.