Рішення міської ради  "Про затвердження Порядку пайової участі замовників у р..."  № 18-XLVII-6 -XLVII від 04.09.2013р. 
Документ №18-XLVII-6  від 04.09.2013р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

11.07.2018p. - Звіт про базове відстеження

 
Публікації документа

На сайті 04.09.2013УКРАЇНА
СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
від 04.09.2013  № 18-XLVII-6
м. Слов'янськ
 

Про затвердження Порядку

пайової участі замовників у розвитку

інфраструктури м. Слов’янськЗ метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку міста та залучення замовників до пайової участі у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури, на підставі ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» Закону України «Про засади державної регуляторної політики», керуючись ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Слов’янськ (додаток 1).


2. Затвердити Порядок розрахунку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Слов’янськ у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена або не відповідає одиниці створеної потужності в м. Слов’янську (додаток 2).


3. Затвердити Примірну форму договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури м. Слов’янськ (додаток 3).


4. Уповноважити управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради регулювати діяльність з пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м. Слов’янськ.


5. Управлінню архітектури та містобудування Слов’янської міської ради (Кіяшко) оприлюднити дане рішення у газеті «Славянские объявления».


6. Дане рішення набуває чинності з дня його оприлюднення.


7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та контролю за раціональним використанням земельних ресурсів (Придворов) та постійну комісію з питань житлово – комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, побутового обслуговування (Савченко).Міський голова                                                                                                                     Н.І. ШтепаДодатки:Слов'янська міська ВЦА, Слов’янська міська рада
2018-2021 © Всі права застережено.